Papildomos užduotys

Iš wiki.angis.net.
Jump to navigation Jump to search

Prieš pradedant

Šiame puslapyje rasi daug skirtingų užduočių, kurios padės mokytis Python programavimo kalbos ir įtvirtins gautas žinias iš 14-kos Angies lygių. Patartina visas užduotis spręsti savarankiškai, o susidūrus su sunkumais atsakymų ieškoti Angies lygių vaizdo įrašuose ir jau išspręstame kode. Taip pat neužmiršk, jog gali naudotis Angies Wiki puslapio paieška, kurioje gali rasti reikiamų kodo pavyzdžių. Pavyzdžiui, kaip naudotis pelės įvestimi pelės įvestimi.

Kodėl svarbu spręsti užduotis?

Iš principo parašyti programą nėra sunku, reikia tik gerai suprasti, kokius elementus reikia panaudoti ją kuriant. Sprendžiant įvairias užduotis galima ne tik suprasti kaip įsiminti kodo sintaksę, bet ir kaip tarpusavyje jungti skirtingas kodo struktūras (ciklai, sąlygos ir t.t.).

Trumpai tariant programos yra sudarytos iš daugybės skirtingų užduočių, sudėtingesnės užduotys gali būti skaidomos į kelias lengvesnes užduotys, kurios išsprendžiamos užrašant įvairias veiksmų sekas.

Todėl mokantis programuoti labai svarbu spręsti, kuo daugiau įvairių užduočių, nes taip pamažu išmokstama savo mintis išreikšti kodu, be to išmokstama naudotis ir įvairiais informacijos šaltiniais, kurie padeda suprasti, kaip reikia užrašyti kodą.

Užduočių sąrašas

Rašyk() užduotys

Užduotys su skaičiais nuo 1 iki n

Daugybos lentelė

Slapto skaičiaus žaidimas