Mano klasės

Iš wiki.angis.net.
Jump to navigation Jump to search

„Mano klasės“ sukurtos padėti tavo Informacinių technologijų mokytojui (-ai) naudoti Angies platformą pamokose ir/ar būreliuose, ar kartu su tavimi spręsti lygių užduotis. Matydamas tavo kodą ir progresą mokytojas(-a) galės atsakyti į tavo klausimus ir padėti pereiti lygius.

Nelankau mokyklos, ar man reikia kažką daryti?

Ne, ši informacija ir naujas funkcionalumas skirtas tik tiems vartotojams, kurių Informacinių klasių mokytojai nusprendė naudoti Angį pamokose/būreliuse/užsiėmimuse ir susitarė su moksleiviais, kad sukurs klasę.

Kaip „Mano klasės“ veikia?

Mokytojai sukuria klases prie kurių kviečia prisijungti moksleivius, kuriems veda Informacinių technologijų pamokas/būrelius/užsiėmimus.

Ką man reikia daryti jeigu noriu prisijungti prie mokytojo(-os) sukurtos klasės?

Prie mokytojo(-os) sukurtos klasės galima prisijungti šiais būdais:

  • Naudojant mokytojo(-os) sukurtą klasės kodą, kuris yra unikalus ir naudojamas tik tavo klasės;
  • Jeigu tavo paskyros informacijoje tavo mokykla ir klasė užpildyta teisingai;
  • Jeigu užpildysi savo paskyroje mokyklos ir klasės informaciją teisingai po to, kai mokytojas(-a) jau bus sukūrę tavo klasę;

Jeigu naudojiesi mokytojo(-os) sukurtu klasės kodu - tau jį reikės suvesti paskyros informacijos skiltyje „Mokyklos informacija“.

Klasės kodo suvedimo laukelis atrodo taip:

Klasės kodo suvedimui skirtas laukelis
Klasės kodo suvedimui skirtas laukelis

Jeigu esi pilnai užpildęs(-iusi) savo klasės informaciją ir tavo mokytojas(-a) sukuria klasę - gausi informacinę žinutę su klausimu ar nori savo mokytojui(-ai) leisti matyti tavo paskyros informaciją, jeigu taip - sutikimo žinutėje reikia paspausti mygtuką „Sutinku“ ir būsi pridėtas(-a) prie klasės. Žinutė pasirodys pagrindiniame lange ir tavo paskyros informacijos skiltyje „Mokyklos informacija“. Informacinė žinutė atrodo taip:

Informacinė sutikimo žinutė
Informacinė sutikimo žinutė

Jeigu mokyklos informaciją supildei po to, kai mokytojas(-a) sukūrė klasę - gausi informacinę žinutę su klausimu ar nori pasidalinti savo duomenimis savo mokytoju(-a). Davus sutikimą - būsi pridėtas(-a) prie klasės. Žinutė pasirodys pagrindiniame lange ir paskyros informacijos skiltyje „Mokyklos informacija“. Informacinė žinutė atrodo taip:

Informacinė sutikimo žinutė
Informacinė sutikimo žinutė

Suvedus klasės kodą ar davus sutikimą, kad motytojas(-a) matytų tavo informaciją - būsi pridėtas(-a) prie savo klasės ir tavo mokytojas(-a) matys tavo lygių kodus, progresą, slapyvardį, vardą ir pavardę (jeigu ši informacija yra tavo paskyroje). Daugiau tau nieko daryti nebereikia.

Ar mano Angies progresas pasikeis, jeigu prisijungsiu prie klasės?

Prisijungimas prie klasės neturi jokios įtakos Angies lygių sprendimui, progresui, organizuojamiems konkursams ar kt..

Ar galiu atsisakyti prisijungti prie klasės?

Taip, jeigu nenori, kad tave pridėtų prie mokytojo(-os) sukurtos klasės - gali nesutikti, tada informacinėje sutikimo žinutėje tau reikia spausti mygtuką “Nesutinku„.

Informacinė sutikimo žinutė
Informacinė sutikimo žinutė

Jeigu persigalvojai ir nori, kad mokytojas(-a) nebematytų tavo duomenų, nors sutikimą jau buvai davęs(-usi) - visada gali atisakyti dalintis duomenimis, tau tereikia savo paskyros informacijos skiltyje „Mokyklos informacija“ atšaukti savo sutikimą. Atsisakymo laukelis atrodo taip:

Atsisakymo laukelis
Atsisakymo laukelis

Atsisakius rodyti savo informaciją mokytojui(-ai) tavo duomenys iš karto bus ištrinami iš tavo klasės, o tavo paskyrai, progresui ar kitai informacijai tai jokios įtakos neturės.

Kokią mano informaciją matys mokytojas jeigu prisijungsiu prie savo klasės?

Lygių kodus, progresą, slapyvardį, vardą ir pavardę (jeigu ši informacija yra tavo paskyroje).

Šią informaciją matys TIK tavo Informacinių technologijų klasės/būrelio/užsiėmimo mokytojas(-a), kitiems ši informacija nebus prieinama. Daugiau informacijos kokiais duomenimis dalinamės galima rasti https://angis.net/#/privatumo-politika.

Jeigu turi papildomų klausimų - kreipkis adresu: info@angis.net